haber
Başımız sağ olsun, Beşiktaş ve Bursaspor'a geçmiş olsun
Başımız sağ olsun, Beşiktaş ve Bursaspor'a geçmiş olsun - 11.12.2016

 
İstanbul'da Beşiktaş ile Bursaspor arasında oynanan müsabakanın hemen ardından gerçekleşen saldırıda hayatını kaybeden polislerimize ve vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, acılı ailelerine, milletimize sabırlar diliyoruz.

Saldırıda kulüp personeli Tunç Uncu'yu kaybeden Beşiktaş camiasının acısını paylaşıyor, bu alçak saldırıya tanık olmak zorunda kalan, kısa süre önce saldırının gerçekleştiği alandan ayrılan her iki takımın taraftarlarına da geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. 
 

VİRA

 

 

 

 


Bu haber 1728 kez okundu
Kulübümüz ne yazık ki son iki dönemdir tarihinin en kötü günlerini yaşıyor. Hem ekonomik hem de sportif açıdan karşı karşıya kaldığımız tablo uzun yıllar boyunca mücadele etmemizi gerektirecek bir noktaya ulaşmış durumda.
3 Temmuz 2011’de başlayan süreçte, söz konusu şike eylemleri tespit ve ispat edilmesine; UEFA, CAS ve İsviçre Federal Mahkemesi kararlarıyla 2011’de şike yapıldığı kesinleşmiş olmasına karşın kulübümüzün hakları teslim edilmemiş, suç cezasız bırakılmıştır.
VİRA 8 YAŞINDA!
Fenerbahçe ile oynayacağımız müsabakada grubumuzun bulunduğu Doğu Tribünde sezonun ilk koreografisini gerçekleştireceğiz.
Yerel bir gazetede genç yıldızımız Yusuf Yazıcı'nın LÖSEV'e yardım yaptığı haberi yer almış, LÖSEV Başkanı Üstün Ezer de bu haberi alıntılayarak pek de hoş olmayan bir uslüpla bu şekilde bir yardımın LÖSEV'e ulaşmadığını belirtmişti.
Trabzonsporumuzun 50. kuruluş yıldönümü nedeniyle yapılacak olan etkinlikler öncesinde saat: 17:30'da Beşirli Fodik'te bir araya geleceğiz.
SAYFA
<<1 - 2 - 3 - 4 - 5>>