haber
KOMBİNE HAVUZU - 11 EKİM SALI
KOMBİNE HAVUZU - 11 EKİM SALI - 06.10.2016

 VİRA Kombine Organizasyonumuz ve bu kapsamda oluşturduğumuz "KOMBİNE HAVUZU" projemiz devam ediyor. 

Geçtiğimiz günlerde Forum AVM'de gerçekleştirdiğimiz organizasyon kapsamında yoğunluk ve sistemdeki sorun nedeniyle kombinesini alamayan üye ve taraftarlarımız kombinelerini FORUM AVM'de bulunan TS CLUB mağazasında kombine satışı ile ilgili görevliye "VİRA GRUBUNDAN OLDUKLARINI" belirterek satın alabilirler.


Kombine havuzu konusunda gelen yoğun talep ve elimizde konuyla ilgili üyelerimizin destekleriyle oluşturduğumuz fonu daha da büyütmek için zaman kazanabilme adına organizasyonumuzu gelecek haftaya erteliyoruz.

Kombine Havuzundan yararlanmak isteyenler dışındaki üyelerimiz kombine kartlarını Forum TS Club mağazasından grubumuzun adını vererek satın almaya devam edebilirler.
 

VİRA KOMBİNE HAVUZU İÇİN KOMBİNE ALIMI 11 EKİM SALI 18:00 / FORUM AVM TS CLUB

Akyazı’da VİRA ile olmak isteyen fakat kombine ücretini denkleştiremeyen üye ve taraftarlarımızın şartlarını olabildiğince zorlayarak

Kombine kart için toparlayabildikleri miktarı,
öğrenci olup olmadıkları bilgisini,
Ad - Soyad
Cep Telefonu,
varsa VİRA ÜYELİK NUMARASI
bilgilerini bize  10 EKİM PAZARTESİ 18:00'a kadar iletmeleri gerekmektedir.

Bu bilgileri Organizasyon sorumlumuz Muhammet Onur Yazıcı'ya 0532 705 36 95 numaralı telefondan SMS ve WhatsApp aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Gelen taleplere en geç 11 EKİM SALI öğleden önce olumlu veya olumsuz cevap verilmiş olacaktır.

Twitter, Facebook ve Instagram'dan gelen taleplere oluşan yoğunluk nedeniyle geri dönüş yapılamayacaktır.


Bu haber 2058 kez okundu
Kulübümüz ne yazık ki son iki dönemdir tarihinin en kötü günlerini yaşıyor. Hem ekonomik hem de sportif açıdan karşı karşıya kaldığımız tablo uzun yıllar boyunca mücadele etmemizi gerektirecek bir noktaya ulaşmış durumda.
3 Temmuz 2011’de başlayan süreçte, söz konusu şike eylemleri tespit ve ispat edilmesine; UEFA, CAS ve İsviçre Federal Mahkemesi kararlarıyla 2011’de şike yapıldığı kesinleşmiş olmasına karşın kulübümüzün hakları teslim edilmemiş, suç cezasız bırakılmıştır.
VİRA 8 YAŞINDA!
Fenerbahçe ile oynayacağımız müsabakada grubumuzun bulunduğu Doğu Tribünde sezonun ilk koreografisini gerçekleştireceğiz.
Yerel bir gazetede genç yıldızımız Yusuf Yazıcı'nın LÖSEV'e yardım yaptığı haberi yer almış, LÖSEV Başkanı Üstün Ezer de bu haberi alıntılayarak pek de hoş olmayan bir uslüpla bu şekilde bir yardımın LÖSEV'e ulaşmadığını belirtmişti.
Trabzonsporumuzun 50. kuruluş yıldönümü nedeniyle yapılacak olan etkinlikler öncesinde saat: 17:30'da Beşirli Fodik'te bir araya geleceğiz.
SAYFA
<<1 - 2 - 3 - 4 - 5>>