haber
Kadir Özcan Ölümsüzdür!
Kadir Özcan Ölümsüzdür! - 22.10.2016


Trabzonspor'umuzun efsane ismi Kadir Özcan'ı aramızdan ayrılışının üçüncü yıl dönümünde özlemle, saygıyla, rahmetle anıyoruz...

* * *

BÜYÜKSE TRABZONSPOR SAYENİZDE...
TRABZONLU OLMAYAN MİLYONLARCA TRABZONSPORLU VARSA SAYENİZDE...
TAKIMIMIZLA, BÜYÜKLÜĞÜMÜZLE, MAZİMİZLE GURUR DUYUYORSAK SAYENİZDE...

SEVİNDİRDİKLERİN, GURURLANDIRDIKLARIN;
SENİ, SİZİ DİNLEYEREK BÜYÜYEN BORDO MAVİ YÜREKLER SENİ UNUTMAYACAK..

UNUTMAYACAĞIZ..


Vira Beste

Unutulmaz yazdığınız büyük efsane
Trabzon'un büyükse sizin sayenizde
Kadir Özcan selam söyle Dozer Cemil'e
Yaşayacaksınız sizler bu yüreklerde

 


Bu haber 1301 kez okundu
Fenerbahçe ile oynayacağımız müsabakada grubumuzun bulunduğu Doğu Tribünde sezonun ilk koreografisini gerçekleştireceğiz.
Yerel bir gazetede genç yıldızımız Yusuf Yazıcı'nın LÖSEV'e yardım yaptığı haberi yer almış, LÖSEV Başkanı Üstün Ezer de bu haberi alıntılayarak pek de hoş olmayan bir uslüpla bu şekilde bir yardımın LÖSEV'e ulaşmadığını belirtmişti.
Trabzonsporumuzun 50. kuruluş yıldönümü nedeniyle yapılacak olan etkinlikler öncesinde saat: 17:30'da Beşirli Fodik'te bir araya geleceğiz.
Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da grubumuzun yer alacağı Doğu Tribün J blok için kombine ücretini denkleştiremeyen üyelerimiz, aramıza katılmak isteyen taraftarlarımız için yalnızca üyelerimizin katkı sağlamasına izin verdiğimiz bir kombine havuzu projesi planladık.
Galatasaray maçında Doğu Tribün'de kulübümüzün organizasyonuyla gerçekleştirilen, bizim de gece boyunca çalışarak tribüne entegrasyonunu sağladığımız "Dik Oyna" koreografisinin ardından...
Yeni stadımız Medical Park Arena’da yapılacak ilk koreografi için ön hazırlıklarımızı tamamlamak üzereyiz. Bu koreografi Trabzonspor tribünlerinde profesyonel anlamda yapılan ilk koreografi de olacak aynı zamanda.
SAYFA
<<1 - 2 - 3 - 4 - 5>>