haber
Kadir Özcan Ölümsüzdür!
Kadir Özcan Ölümsüzdür! - 22.10.2016


Trabzonspor'umuzun efsane ismi Kadir Özcan'ı aramızdan ayrılışının üçüncü yıl dönümünde özlemle, saygıyla, rahmetle anıyoruz...

* * *

BÜYÜKSE TRABZONSPOR SAYENİZDE...
TRABZONLU OLMAYAN MİLYONLARCA TRABZONSPORLU VARSA SAYENİZDE...
TAKIMIMIZLA, BÜYÜKLÜĞÜMÜZLE, MAZİMİZLE GURUR DUYUYORSAK SAYENİZDE...

SEVİNDİRDİKLERİN, GURURLANDIRDIKLARIN;
SENİ, SİZİ DİNLEYEREK BÜYÜYEN BORDO MAVİ YÜREKLER SENİ UNUTMAYACAK..

UNUTMAYACAĞIZ..


Vira Beste

Unutulmaz yazdığınız büyük efsane
Trabzon'un büyükse sizin sayenizde
Kadir Özcan selam söyle Dozer Cemil'e
Yaşayacaksınız sizler bu yüreklerde

 


Bu haber 1494 kez okundu
Kulübümüz ne yazık ki son iki dönemdir tarihinin en kötü günlerini yaşıyor. Hem ekonomik hem de sportif açıdan karşı karşıya kaldığımız tablo uzun yıllar boyunca mücadele etmemizi gerektirecek bir noktaya ulaşmış durumda.
3 Temmuz 2011’de başlayan süreçte, söz konusu şike eylemleri tespit ve ispat edilmesine; UEFA, CAS ve İsviçre Federal Mahkemesi kararlarıyla 2011’de şike yapıldığı kesinleşmiş olmasına karşın kulübümüzün hakları teslim edilmemiş, suç cezasız bırakılmıştır.
VİRA 8 YAŞINDA!
Fenerbahçe ile oynayacağımız müsabakada grubumuzun bulunduğu Doğu Tribünde sezonun ilk koreografisini gerçekleştireceğiz.
Yerel bir gazetede genç yıldızımız Yusuf Yazıcı'nın LÖSEV'e yardım yaptığı haberi yer almış, LÖSEV Başkanı Üstün Ezer de bu haberi alıntılayarak pek de hoş olmayan bir uslüpla bu şekilde bir yardımın LÖSEV'e ulaşmadığını belirtmişti.
Trabzonsporumuzun 50. kuruluş yıldönümü nedeniyle yapılacak olan etkinlikler öncesinde saat: 17:30'da Beşirli Fodik'te bir araya geleceğiz.
SAYFA
<<1 - 2 - 3 - 4 - 5>>