haber
Karabükspor maçı organizasyonumuz
Karabükspor maçı organizasyonumuz - 02.03.2017


Takımımızın Karabükspor ile oynayacağı müsabaka öncesinde grubumuzun organizasyonu belli oldu.

Buna göre VİRA ÜNİ saat 15:30’dan itibaren kampüste TİTİA önünde toplanmaya başlayacak.

Beşirli Kiler Market arkasındaki yeni toplanma yerimiz Fodik’te grubumuzun tüm üyelerinin buluşma saati ise 16:30.

18:30’da da Fodik’ten hareket ederek 19:00’dan itibaren Doğu Tribün J Bloktaki yerimizi alacağız.

Tüm üyelerimizi, taraftarlarımızı formaları, atkılarıyla tribünümüze bekliyoruz.

VİRA


Bu haber 1296 kez okundu
Trabzonsporumuzun 50. kuruluş yıldönümü nedeniyle yapılacak olan etkinlikler öncesinde saat: 17:30'da Beşirli Fodik'te bir araya geleceğiz.
Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da grubumuzun yer alacağı Doğu Tribün J blok için kombine ücretini denkleştiremeyen üyelerimiz, aramıza katılmak isteyen taraftarlarımız için yalnızca üyelerimizin katkı sağlamasına izin verdiğimiz bir kombine havuzu projesi planladık.
Galatasaray maçında Doğu Tribün'de kulübümüzün organizasyonuyla gerçekleştirilen, bizim de gece boyunca çalışarak tribüne entegrasyonunu sağladığımız "Dik Oyna" koreografisinin ardından...
Yeni stadımız Medical Park Arena’da yapılacak ilk koreografi için ön hazırlıklarımızı tamamlamak üzereyiz. Bu koreografi Trabzonspor tribünlerinde profesyonel anlamda yapılan ilk koreografi de olacak aynı zamanda.
Bugün 23 Ocak 2017... 7 yıl önce bugün, büyük bir hayalle "VİRA" dediğimiz bu yolculukta önemli bir yol katetmiş olmanın mutluluğunu, gururunu yaşıyoruz.
İstanbul'da Beşiktaş ile Bursaspor arasında oynanan müsabakanın hemen ardından gerçekleşen saldırıda hayatını kaybeden polislerimize ve vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, acılı ailelerine, milletimize sabırlar diliyoruz.
SAYFA
<<1 - 2 - 3 - 4 - 5>>