NASIL ÜYE OLURUM

Derneğimize üyelik için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekmektedir.

1) Bu sayfada pdf formatıyla paylaşılan ÜYELİK FORMU’nu cihazınıza indirerek bir yazıcı aracılığıyla çıktısını almanız gerekmektedir. (renkli veya renksiz farketmiyor)

2) Çıktısını aldığınız formda sizin doldurmanız gereken alanlar bordo başlıklarla belirtilmiştir. Bu alanları “elle” doldurmanız, imzalamanız gerekmektedir.

3) Derneğimize üye giriş ücreti 50 TL, yıllık aidat da 50 TL olarak belirlenmiştir. Üye giriş ücreti ve ilk yılın aidatından oluşan toplam 100 TL’yi derneğimizin hesabına, açıklama kısmına “Üye giriş ve yıllık aidat ücreti” yazarak yatırmanız gerekmektedir.

Dernek hesap bilgilerimiz aşağıdaki şekildedir.

TL HESABI:

DEĞİRMENDERE ŞUBESİ
 • HESAP ADI: VİRA TARAFTARLAR DERNEĞİ
 • IBAN NO: TR28 0011 1000 0000 0081 6901 06
 • ŞUBE KODU: 613
 • HESAP NO: 81690106
 • EURO HESABI:

  DEĞİRMENDERE ŞUBESİ
 • SWIFT KODU: FNNBTRIS
 • IBAN NO: TR35 0011 1000 0000 0082 2942 90
 • ALICI: VİRA TARAFTARLAR DERNEĞİ
 • DÖVİZ CİNSİ: EURO
 • 4) Elle doldurduğunuz üyelik formunun görüntüsünü ve hesap numaramıza üye giriş ve yıllık aidatı yatırdığınıza dair dekontu maile ekleyerek derneğimizin e-posta adresi dernek@haydevira.net adresine göndermeniz gerekmektedir. Çıktısını alarak elle doldurduğunuz üyelik formuna, fotoğraf üzerinde üye formundan başka bir alan olmamasına ve fotoğrafın net olmasına dikkat ederek fotoğraf çekebilir veya bir scanner aracılığıyla taratabilirsiniz.

  ÖNEMLİ UYARILAR

  1) 18 Yaşından küçükler ve yabancı uyruklulular derneğimize üye olamamaktadır.

  2) Yurt dışında yaşayıp, Türk vatandaşlığı bulunanlar derneğimize üye olabilir.

  3) Yalnızca formun doldurularak tarafımıza gönderilmesi, üyelik için yeterli değildir. Belirtilen banka hesap numaramıza üye giriş ve ilk yılın aidatının da yatırılmış olması ve bu dekontun da tarafımıza üyelik formuyla birlikte gönderilmiş olması gerekmektedir.

  4) Başvurunuzun ardından yasal süre olan 30 gün içinde üyelik işlemleriniz olumlu veya olumsuz olarak sonuçlandırılacak ve tarafınıza bildirilecektir.

  5) Üyelik formunda vermiş olduğunuz bilgiler, MERNİS sistemi üzerinden doğrulanacağından, forma girmiş olduğunuz tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz olması gerekmektedir. Aksi halde üyelik başvurunuz olumsuz sonuçlanacaktır.

  TRABZON’DA VİRA MEKAN’DA
  ÜYE OLABİLİRSİNİZ

  Trabzon’da yaşayan grup üyelerimiz, aramıza katılmak isteyen taraftarlarımız, Meydan’da, RA Kitabevi yanında bulunan grubumuzun buluşma noktası VİRA MEKAN’dan da formları temin edebilir, burada doldurabilir, giriş ücreti ve yıllık aidat ödemelerinden oluşan toplam 50 + 50 = 100 TL ile birlikte VİRA MEKAN işletme yetkililerine elden teslim ederek üyelik başvurularını tamamlayabilirler. Ücreti elden teslim etmek yerine işleminizi bankada yapıp, dekontu da elden teslim edebilirsiniz.

  VİRA MEKAN’da yapılan tüm üyelik başvuruları günlük olarak derneğimize bildirilmekte, başvurular en kısa sürede işleme alınmaktadır.

  Başvurunuzun ardından üyelik başvurunuz ve süreçle ilgili gerekli bilgilendirmeler SMS ile yapılacaktır.