kadro
vira yönetim
Genel Koordinatör
Ahmet Hamzaçebi
İdari ve Mali İşler Yöneticisi
Gökhan Kılıç
Tribün Yöneticileri
Şenol Yazıcı, Osman Alemdar, Serhat Şerit
Organizasyon Yöneticileri
Murat Altun, Savaş Özlü, Ali Malkoç, Semih Öztürk, Gökhan Şahin, Harun Ümit Koç
Proje Geliştirme Yöneticileri
Faruk Turutoğlu, İrfan Parlak, Melih Hancı, Naim Demircioğlu, Göker Ersan
Basın ve İletişimden Sorumlu Yöneticiler
Emrah Harmancı, Onur Durmuş, Özer Ünal, Hasan Cenk Uğur
İlçe, İl ve Yurtdışı Temsilcilikleri Yöneticileri
İlker Şahin (Yurtdışı)
Mahalle Temsilcilikleri Yöneticisi
Orkun Alemdar, Mehmet Usta
Üniversite Temsilcilikleri Yöneticileri
Furkan Baki, Serhat Şerit, Soner Boran, Mertcan Uzun, Doğucan Yavuz, Muzaffer Emiroğlu
Yönetim Kurulu Üyeleri
Tayfun Bak, Deniz Şentürk, Sercan Usta, Merve Sevim, Mehmet Şahin, Tuna Sağır, Serdar Savaşer, Akın Akyazıcı, Muhammet Kılıç, Muhammet Onur Yazıcı, Kerem Bekar, Abdurrahman Seymen, Cihan Özdemir, Oğuzhan Altun, Salih Aslan, Emre Akbulut, Hüsnü Bilge Cihan, Bekir Usta
proje ekibi
Tribün İçi Koordinasyon Ekibi
Ahmet Hamzaçebi, Tayfun Bak, Ali Malkoç, Hüsnü Bilge Cihan, Gökhan Şahin, Emre Akbulut, Harun Ümit Koç, Muhammet Onur Yazıcı, Savaş Özlü, Sefa Bıyıklıoğlu
Görsel Tribün Projeleri Ekibi
Furkan Baki, Gökhan Şahin, Tayfun Bak, Enver Narcı, Harun Ümit Koç, Kerem Bekar, Sefa Akın, Bekir Usta, Şenol Yazıcı, Ahmet Hamzaçebi, Merve Sevim, Enes Bıyıklı, Serhat Şerit, Salih Aslan, Mustafa Akçay, Nuri Sarıalioğlu
Sosyal Sorumluluk Projeleri Ekibi
Mehmet Şahin, Ufuk Bayraktar, Göker Ersan, Onur Durmuş, Cihan Özdemir, Merve Sevim, Yusuf Yılmaz, Nur Sekban, Enver Narcı, Nurbahar Yıldız, Özge Sağlam
Web Site, Sosyal Medya ve Tasarım Ekibi
Ahmet Hamzaçebi, Muhammet Onur Yazıcı, Furkan Baki, Doğancan Uzun, Metin Sağır, Özge Sağlam
hakkımızda

Vira 2010 yılının başında "Hür ve Hesapsız Trabzonspor" sloganıyla kurulan Trabzonspor taraftar oluşumudur.

Kurulduğu günden bu yana sadece Trabzonspor'u destekleyen bir taraftar oluşumu olmanın dışında, bir sivil toplum kuruluşu düsturuyla başta çevre konulu sorunlar olmak üzere şehrin ve bölgenin sorunlarına da hassasiyet göstererek çeşitli çalışmalarla gündemde tutmaya çalışmıştır.Sezonluk kombine kart organizasyonlarını, deplasman organizasyonlarını tamamen kendi imkanlarıyla gerçekleştirmekte, organizasyonlarının tüm bilgilerini şeffaf bir şekilde üyeleri ve kamuoyuyla paylaşmaktadır.

Trabzonspor tarihinde bir ilke imza atarak tamamen kendi imkanlarıyla stüdyo ortamında hazırladığı "Sen Hayatımda Anlam" ve "Bayrağısın Alın Terinin" marşları Trabzonsporlular'ın büyük ilgisini toplamıştır. Marşlar kulüp tarafından da çeşitli organizasyonlarda ve maçlardan önce stadyumda kullanılmaktadır. Grup ilgili marşların tüm kullanım haklarını hiç bir karşılık olmaksızın Trabzonspor Kulübü'ne devretmiştir. Stüdyo ortamında hazırlanan marşların haricinde grubun hazırladığı diğer tribün besteleri de tüm Trabzonsporlular'ın ezberlediği besteler haline gelmiş ve grubun bu çalışmaları Trabzonspor tribünlerinin bu konudaki eksikliğinin giderilmesine önemli katkılar sağlamıştır.

''İlk Heyecanı Vira Yaşatacak'' organizasyonuyla Trabzon dışında yaşayan ve henüz Avni Aker Stadyumu'nda

karşılaşma izlememiş 10 Trabzonspor taraftarını 2011 yılında Inter Milan ile oynanan Şampiyonlar Ligi maçına götüren grup, organizasyonun kalıcı olması adına da elinden geleni yapmaya devam edecektir.

Trabzonspor tribünlerine görsel anlamda da büyük katkı sağlayan Vira'nın hazırladığı pankartlar yerel, ulusal ve uluslararası basında geniş yankı bulmaktadır. Aynı şekilde grubun güncel olaylarla ilgili bildirileri ve açıklamaları da hem camia içinde hem de ulusal anlamda dikkat çekmektedir.

Üyeleriyle birlikte her sezon toplu olarak gerçekleştirdiği forma organizasyonlarıyla TS CLUB'dan 2010 yılından bu yana toplamda 1000'e yakın forma satın alan Vira Grubu aynı zamanda üyeleri için de üzerinde Vira logosu bulunan polar, atkı ve tişört temin ederek, grubun bütünlüğünü korumayı ilke edinmiştir.

Vira'nın Avrupa ayağı olan ve VirAvrupa adıyla faaliyet gösteren temsilciliği ise Avrupa'da ki Trabzonsporluları bir araya getirerek, Avrupa Kupası maçları ya da Avrupa'da yapılan hazırlık kamplarında takımını yalnız bırakmayarak içlerinde barındırdıkları Trabzonspor sevgisini göstermektedir.

Vira Grubu Trabzonspor adının bulunduğu her yerde olmaya, Trabzonspor'un sesinin gür çıkmasına yardımcı olmaya devam edecektir. Hür ve Hesapsız olarak çıkılan bu yolculuğun temel dayanağı da Kazım'ın dediği gibi en güçlülere karşı koyan hayali bir kahramanı her geçen gün gerçekliğe biraz daha yaklaştırmaktır.