haber
50. kuruluş yıldönümü organizasyonumuz
50. kuruluş yıldönümü organizasyonumuz - 01.08.2017

 

Trabzonsporumuzun 50. kuruluş yıldönümü nedeniyle yapılacak olan etkinlikler öncesinde saat: 17:30'da Beşirli Fodik'te bir araya geleceğiz.

Medical Park Stadyumu'nda gerçekleşecek etkinlikler öncesi 19:00’da da Fodik’ten hareket ederek 19:30’dan itibaren Doğu Tribün J Bloktaki yerimizi alacağız.

Deportivo Alaves ile yapılacak dostluk maçının ardından stadyumumuzun arka tarafında sahilde büyük bir meşale gösterisi gerçekleştirilecektir.

Vira için emek veren tüm üyelerimizi,bizimle olmak isteyen,kendini Viralı hisseden tüm taraftarlarımızı önce Fodik'e sonra da tribünümüze bekliyoruz.

Trabzonspor'u Trabzonspor yapan değerlerini yarına taşımak,daha güçlü bir Trabzonspor etrafında bütünleşmek için #ViraTribünündeBuluşalım

 

 


Bu haber 1949 kez okundu
Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da grubumuzun yer alacağı Doğu Tribün J blok için kombine ücretini denkleştiremeyen üyelerimiz, aramıza katılmak isteyen taraftarlarımız için yalnızca üyelerimizin katkı sağlamasına izin verdiğimiz bir kombine havuzu projesi planladık.
Galatasaray maçında Doğu Tribün'de kulübümüzün organizasyonuyla gerçekleştirilen, bizim de gece boyunca çalışarak tribüne entegrasyonunu sağladığımız "Dik Oyna" koreografisinin ardından...
Yeni stadımız Medical Park Arena’da yapılacak ilk koreografi için ön hazırlıklarımızı tamamlamak üzereyiz. Bu koreografi Trabzonspor tribünlerinde profesyonel anlamda yapılan ilk koreografi de olacak aynı zamanda.
Takımımızın Karabükspor ile oynayacağı müsabaka öncesinde grubumuzun organizasyonu belli oldu.
Bugün 23 Ocak 2017... 7 yıl önce bugün, büyük bir hayalle "VİRA" dediğimiz bu yolculukta önemli bir yol katetmiş olmanın mutluluğunu, gururunu yaşıyoruz.
İstanbul'da Beşiktaş ile Bursaspor arasında oynanan müsabakanın hemen ardından gerçekleşen saldırıda hayatını kaybeden polislerimize ve vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, acılı ailelerine, milletimize sabırlar diliyoruz.
SAYFA
<<1 - 2 - 3 - 4 - 5>>