haber
VİRA 7 YAŞINDA!
VİRA 7 YAŞINDA! - 23.01.2017


Bugün 23 Ocak 2017...

7 yıl önce bugün, büyük bir hayalle "VİRA" dediğimiz bu yolculukta önemli bir yol katetmiş olmanın mutluluğunu, gururunu yaşıyoruz.

Bugüne kadar her kesimden, bize inanan, güvenen destek veren herkese yürekten teşekkür ederiz. Bize eşlik eden, emek veren, bizimle üzülen, bizimle sevinen herkese...

Kazım'ın, Dozer'in, Kadir'in Trabzonspor'unu korumak, doğru temsil etmek ve büyütmek için var gücümüzle çalışmaya, üretmeye ve bugüne kadar olduğu gibi hep dik durmaya devam edeceğiz.

Güzel günler göreceğiz.
Güneşli günler! 

#Vira7Yaşında 

VİRA

 


Bu haber 1285 kez okundu
Fenerbahçe ile oynayacağımız müsabakada grubumuzun bulunduğu Doğu Tribünde sezonun ilk koreografisini gerçekleştireceğiz.
Yerel bir gazetede genç yıldızımız Yusuf Yazıcı'nın LÖSEV'e yardım yaptığı haberi yer almış, LÖSEV Başkanı Üstün Ezer de bu haberi alıntılayarak pek de hoş olmayan bir uslüpla bu şekilde bir yardımın LÖSEV'e ulaşmadığını belirtmişti.
Trabzonsporumuzun 50. kuruluş yıldönümü nedeniyle yapılacak olan etkinlikler öncesinde saat: 17:30'da Beşirli Fodik'te bir araya geleceğiz.
Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da grubumuzun yer alacağı Doğu Tribün J blok için kombine ücretini denkleştiremeyen üyelerimiz, aramıza katılmak isteyen taraftarlarımız için yalnızca üyelerimizin katkı sağlamasına izin verdiğimiz bir kombine havuzu projesi planladık.
Galatasaray maçında Doğu Tribün'de kulübümüzün organizasyonuyla gerçekleştirilen, bizim de gece boyunca çalışarak tribüne entegrasyonunu sağladığımız "Dik Oyna" koreografisinin ardından...
Yeni stadımız Medical Park Arena’da yapılacak ilk koreografi için ön hazırlıklarımızı tamamlamak üzereyiz. Bu koreografi Trabzonspor tribünlerinde profesyonel anlamda yapılan ilk koreografi de olacak aynı zamanda.
SAYFA
<<1 - 2 - 3 - 4 - 5>>