haber
VİRA 7 YAŞINDA!
VİRA 7 YAŞINDA! - 23.01.2017


Bugün 23 Ocak 2017...

7 yıl önce bugün, büyük bir hayalle "VİRA" dediğimiz bu yolculukta önemli bir yol katetmiş olmanın mutluluğunu, gururunu yaşıyoruz.

Bugüne kadar her kesimden, bize inanan, güvenen destek veren herkese yürekten teşekkür ederiz. Bize eşlik eden, emek veren, bizimle üzülen, bizimle sevinen herkese...

Kazım'ın, Dozer'in, Kadir'in Trabzonspor'unu korumak, doğru temsil etmek ve büyütmek için var gücümüzle çalışmaya, üretmeye ve bugüne kadar olduğu gibi hep dik durmaya devam edeceğiz.

Güzel günler göreceğiz.
Güneşli günler! 

#Vira7Yaşında 

VİRA

 


Bu haber 1049 kez okundu
Trabzonsporumuzun 50. kuruluş yıldönümü nedeniyle yapılacak olan etkinlikler öncesinde saat: 17:30'da Beşirli Fodik'te bir araya geleceğiz.
Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da grubumuzun yer alacağı Doğu Tribün J blok için kombine ücretini denkleştiremeyen üyelerimiz, aramıza katılmak isteyen taraftarlarımız için yalnızca üyelerimizin katkı sağlamasına izin verdiğimiz bir kombine havuzu projesi planladık.
Galatasaray maçında Doğu Tribün'de kulübümüzün organizasyonuyla gerçekleştirilen, bizim de gece boyunca çalışarak tribüne entegrasyonunu sağladığımız "Dik Oyna" koreografisinin ardından...
Yeni stadımız Medical Park Arena’da yapılacak ilk koreografi için ön hazırlıklarımızı tamamlamak üzereyiz. Bu koreografi Trabzonspor tribünlerinde profesyonel anlamda yapılan ilk koreografi de olacak aynı zamanda.
Takımımızın Karabükspor ile oynayacağı müsabaka öncesinde grubumuzun organizasyonu belli oldu.
İstanbul'da Beşiktaş ile Bursaspor arasında oynanan müsabakanın hemen ardından gerçekleşen saldırıda hayatını kaybeden polislerimize ve vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, acılı ailelerine, milletimize sabırlar diliyoruz.
SAYFA
<<1 - 2 - 3 - 4 - 5>>