haber
Vira T-Shirt ve Sweetshirt Satışta!
Vira T-Shirt ve Sweetshirt Satışta! - 25.01.2015


Uzun süredir sizinle buluşturmak için çalıştığımız Vira T-Shirt ve Sweatshirt satışa çıktı!

TSHIRT: 45 TL
SWEATSHIRT: 50 TL


Ürünlerimizin ön bölümünde Vira logosu, arkasında da Can't Stop Vira sloganımız yer almaktadır.


Ürünü satın almak için gerekli bilgiler aşağıdadır.


TRABZON İÇİ ÜRÜN SATIŞI

 Trabzon'da yaşayan ve ürünlere sahip olmak isteyen taraftarlarımız Maraş Caddesi, Beşirli dolmuş durakları yanında bulunan Gençler Çarşısı girişindeki Deniz Oyuncak mağazasından ürünlerimizi satın alabilirler.

TRABZON DIŞI ÜRÜN SATIŞI

SORU - CEVAP ile tüm detaylar

T-Shirt ücreti ne kadar?

T-shirt'ün fiyatı 45 TL olarak belirlenmiştir.

Sweatshirt (Uzun Kol) ücreti ne kadar?

Sweatshirt fiyatı 50 TL olarak belirlenmiştir.

Hangi bedenler var ?

XS-S-M-L-XL-XXL-XXXL olarak üretilen ürünlerden sınırlı sayıda bulunmaktadır. Stoktaki güncel beden bilgisi için haydevira.net/urunler 'i takip ediniz.

Ürün Özellikleri

Ürünler tasarımımız doğrultusunda özel olarak üretilmiştir. Kumaş boyama ile yapılan ürünlerimizin kalitesini koruması için 30 derecenin üzerinde yıkanmaması gerekmektedir.

Trabzon dışında yaşıyorum, ürünlere nasıl sahip olabilirim?

Trabzon dışında yaşayan taraftarlarımız ürünlerimize rahatlıkla sahip olabilirler. Trabzon dışında yaşayan taraftarlarımıza ürünler kargo ile gönderilmektedir. (Kargo ücreti alıcıya aittir) Yapmanız gerekenler sırasıyla;

Talep ettiğiniz ürüne ait ücreti aşağıda paylaştığımız hesap numaralarına yatırdıktan sonra siparis@haydevira.net mail adresine veya 0551 661 84 72 numaralı SMS hattımıza;

Ad-Soyad, ücreti yatırdığınız hesap adı, işlem tarihini ve saatini, yatırılan miktarı, istediğiniz adeti, gönderi için adres ve telefon numaralarınızı ileten belirten bir mail veya SMS göndererek tarafımıza bilgi vermek. (WhatsApp aracılığıyla da bilgi verebilirsiniz.)

Ücretini gönderip talep ettiğiniz ürünler en geç 48 saat içerisinde kargoya verilecektir.

(Ürünler kargoya verildiği an ürün sahiplerine kargo takip kodu SMS yoluyla gönderilir. Ürünün kendisine teslim edilmemesi halinde alıcı bu kod ile ilgili firmadan bilgi alabilir. Aynı şekilde kargo şirketiyle alakalı herhangi bir problem yaşanması halinde ürün gönderim makbuzları tarafımızca saklanmaktadır. Takip kodunu kaybeden alıcılara talep edildiğinde yeniden bilgilendirme yapılır.)

HESAP NUMARALARIMIZ

ZİRAAT BANKASI
HESAP SAHİBİ: SERHAT ŞERİT
ŞUBE KODU: 1225
HESAP NO:  6222 3883 5001
IBAN: TR 5300 0100 1225 6222 3883 5001
 

Ürün ücretini kapıda ödeyebilir miyim?

Hayır. Ürün ücretlerini yalnızca hesap numaralarımız aracılığıyla bizlere ulaştırabilirsiniz. Ürün ücretinin kapıda ödenmesi için kargo şirketiyle özel bir anlaşmamız bulunmamaktadır.

Kargo masrafından çekiniyorum, kargo için ortalama kaç TL öderim?

Grubumuz ürünlerimize ilgi gösteren taraftarlarımızı memnun etmek için güvenli ve maddi açıdan en uygun imkan sağlayan kargo şirketlerini tercih etmektedir. Talep edilen ürün adetine göre(ağırlık,hacim) kargo şirketinin talep ettiği ücret; 5 ile 15 TL arasında değişmektedir.

Yurt dışında yaşıyorum ürünlere nasıl sahip olabilirim?

Ürünlerimizi yurt dışındaki taraftarlarımız da satın alabilir. Bu konuda e-posta veya +90 551 661 84 72 numaralı iletişim hattımızla WhatsApp aracılığıyla iletişime geçip gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

 


Bu haber 9277 kez okundu
Kulübümüz ne yazık ki son iki dönemdir tarihinin en kötü günlerini yaşıyor. Hem ekonomik hem de sportif açıdan karşı karşıya kaldığımız tablo uzun yıllar boyunca mücadele etmemizi gerektirecek bir noktaya ulaşmış durumda.
3 Temmuz 2011’de başlayan süreçte, söz konusu şike eylemleri tespit ve ispat edilmesine; UEFA, CAS ve İsviçre Federal Mahkemesi kararlarıyla 2011’de şike yapıldığı kesinleşmiş olmasına karşın kulübümüzün hakları teslim edilmemiş, suç cezasız bırakılmıştır.
VİRA 8 YAŞINDA!
Fenerbahçe ile oynayacağımız müsabakada grubumuzun bulunduğu Doğu Tribünde sezonun ilk koreografisini gerçekleştireceğiz.
Yerel bir gazetede genç yıldızımız Yusuf Yazıcı'nın LÖSEV'e yardım yaptığı haberi yer almış, LÖSEV Başkanı Üstün Ezer de bu haberi alıntılayarak pek de hoş olmayan bir uslüpla bu şekilde bir yardımın LÖSEV'e ulaşmadığını belirtmişti.
Trabzonsporumuzun 50. kuruluş yıldönümü nedeniyle yapılacak olan etkinlikler öncesinde saat: 17:30'da Beşirli Fodik'te bir araya geleceğiz.
SAYFA
<<1 - 2 - 3 - 4 - 5>>