viraAvrupa

Vira grubunun Avrupa temsilciliği VirAvrupa grubun en etkin temsilciliği olmakla birlikte Trabzonspor‘un da Avrupa‘daki en büyük taraftar oluşumlarından biri konumundadır. Başta Almanya, Avusturya, Fransa ve Hollanda olmak üzere Avrupa‘nın pek çok ülkesinde temsilcilikleri bulunan VirAvrupa Trabzonspor‘un Avrupa‘da oynadığı tüm müsabakalara organizasyonlar düzenlemektedir. Sezon başında yapılan kamplarda da geniş katılımlı organizasyonlarla kamp ziyaretleri gerçekleştiren VirAvrupa oynanan hazırlık müsabakalarında da tribündeki yerini almaktadır.

Trabzonspor‘u doğru temsil için mücadele eden Hür ve Hesapsız Vira‘nın Avrupa‘daki temsilciliği VirAvrupa da temsilcilikleriyle bulundukları her noktada tribün dışında da aktifliğini sürdürmekte, sosyal organizasyonlara imza atmakta, Türkiye‘de gerçekleşen organizasyonların da en büyük destekçisi olmaktadır.

Üyelik ve Bilgi için E-POSTA: viravrupa@haydevira.net

VİRA FORUMDA VİRAVRUPA
VirAvrupa'ya özel video
Fotoğraf ve video arşivi
Viyana temsilciliğimiz
viraAvrupa
Vira grubu Avrupa temsilciliği VirAvrupa yaptığı önemli organizasyonlarla adından söz ettirmeye devam ediyor.
Duisburg'ta faaliyet gösteren Duisburg Trabzonlular Derneği, 18'inci Geleneksel Trabzonlular Gecesi'ni önceki akşam Wesel kentinde gerçekleştirdi.
Vira grubu Avrupa temsilciliği VirAvrupa yaptığı önemli organizasyonlarla adından söz ettirmeye devam ediyor.
Toplamda 150'nin üzerinde Vira üyesi bu akşam bu önemli müsabakada takımımızı yalnız bırakmayacak.
VirAvrupa Avusturya - Viyana temsilciliğimiz takımımızın UEFA Avrupa Ligi'nde Apollon Limassol ile oynadığı müsabakayı üyeleriyle birlikte izledi.
VirAvrupa Viyana temsilciliğimiz Lazio ile deplasmanda oynayacağımız müsabaka için organizasyon düzenliyor.
SAYFA
<<1 - 2 - 3 - 4>>